20 lat marki Emmerson
PL EN
 
Miasto Wieliczka
Kraj Polska
Termin oddania 2013-09-30
Liczba ofert 0
Osiedle w Wieliczce to oferta skierowana dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także dla każdego, kto ceni sobie kameralność w bliskim sąsiedztwie centrum.
Inwestycja to kameralna zabudowa czterech budynków mieszkalnych. W I etapie inwestycji przewidziano 24 mieszkania zaprojektowane z uwzględnieniem najistotniejszych z punktu widzenia potencjalnego mieszkańca elementów.
Dogodna lokalizacja Osiedla z jednej strony pozwala zagwarantować mieszkańcom szybki i dogodny dostęp do atrakcji turystycznego miasta Wieliczka, z drugiej zaś gwarantuje ciszę oraz możliwość wypoczynku w otoczeniu kameralnej okolicy.
Zróżnicowany metraż mieszkań, balkony, tarasy, ogródki oraz antresole pozwalają na wybór najdogodniejszej opcji dla każdego klienta. Wykorzystane rozwiązania pozwalają na sprostanie zróżnicowanym oczekiwaniom klientów - począwszy od potrzeb małego, kameralnego mieszkania, po mieszkania z ogródkami, aż do mieszkań z antresolami oraz widokowymi tarasami gwarantującymi pełen komfort mieszkania w mieście.
LOKALIZACJA: „Historyczne osiedle w nowej odsłonie...”
Inwestycja zlokalizowana jest w Wieliczce, w dzielnicy o bogatej historii związanej z handlem podstawowym surowcem mineralnym miasta Wieliczka - solą. W przeszłości dzielnica ta odgrywała kluczową rolę w rozwoju gospodarczym miasta.
Na wybór lokalizacji osiedla wpłynęły trzy kluczowe czynniki: geograficzne położenie miasta Wieliczka, wysoki potencjał rozwoju miasta oraz jego turystyczno – rekreacyjny charakter. Dogodne połączenia komunikacyjne z miastem Kraków, Niepołomice, Bochnia, Gdów, Dobczyce niwelują utrudnienia związane z dojazdem do miejsca pracy.
Liczna grupa atrakcji turystyczno – rekreacyjnych takich jak: park Miejski im. Adama Mickiewicza, Kopalnia Soli, Muzeum Żup Krakowskich, kompleks sportowo- rekreacyjny Solne Miasto warunkują szeroki wachlarz możliwość spędzenia wolnego czasu.
W sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, pozwalające na obcowanie z naturą przy jednoczesnych udogodnieniach związanych z mieszkaniem w mieście.STANDARD

Mieszkania przekazywać będziemy w standardzie deweloperskim, który obejmuje:
Wylewki cementowe wypoziomowane,
Tynki gipsowe,
Wzmocnione drzwi zewnętrzne wyposażone w bolce antywyważeniowe,
Stolarkę okienną PCV,
Instalacje sanitarne wewnętrzne,
Instalacje CO z grzejnikami,
Podtynkowe wewnętrzne instalacje elektryczne i teletechniczne.


ARCHITEKTURA

Stonowana architektura budynków kreuje obraz estetyki oraz elegancji. Prostota bryły pozwala na uzyskanie wysokiej funkcjonalności obiektu przy jednoczesnej gwarancji pozytywnego odbioru wizualnego.
„Osiedle Klasno” to kameralna zabudowa czterech budynków wrysowanych w kształt prostokąta. Rozwiązanie takie pozwala na wydzielenie zielonego terenu znajdującego się wewnątrz osiedla. Wydzielony teren stanowił będzie idealne miejsce dla spędzenia wolnego czasu.
Copyright 2015 Emmerson Realty S.A.
Powered by Galactica